10731685

Wellness: je to víc než jen pohlazení těla

Wellness. To bylo poprvé definováno pro mě moje matka, když jsem byl v první třídě. Řekla, spíše důrazně, že kdybych nebyl „nemocný“ Byl jsem dobře. Tak dost, to je, jít do školy. O mnoho let později jsem sdílel, že pochopení se svými dětmi v slovem i skutkem, řezání jim velmi málo malátný, a zřídka bytí „příliš nemocný“ nechat ujít pracovat sám.
Vitamíny a kvalitní potravu pro psy vyberete na jednou místě po celý rok.

Nicméně, to je čas rozšířit naše myšlení a zvážit širší definici wellness zahrnout cítit opravdu dobře, disponující vysokou energií, je stres pružný, se těší pozitivní postoj, a udržení silné fyzické kondice se zdravou tělesnou hmotností a vzhled věk-vzpírat , Není to přesnější?

Bohužel, 64 procent dospělých s nadváhou, většina Američanů není poznat skutečnou wellness. Ne, že se nesnaží: 72 procent dospělých tráví kumulativní 33000000000 $ ročně pokouší Hubnutí-často neúspěšně přes diety. Co kdyby Američané by mohl být přesvědčen o tom, přesměrovat své úsilí z neúčinných rychlá řešení pro úspěšné dlouhodobé úpravou životního stylu? To je místo, kde lázně najít unikátní mezeru v osobní péči, nám nabízí zdravotní obohacující služby v pohodlných, známém prostředí mezi důvěryhodné profesionály.

Jdeme do lázně doufají, že vypadat a cítit se lépe, a vracíme se do našich oblíbených míst, protože odborníci nám vědět, péče o nás, a pomáhají nám. Věříme, lázeňské profesionálům s našimi orgány a, v mnoha případech, naše zdravotní problémy. Jsme-li součástí 64 procent populace, která je nadváhou, přicházíme v masážní služby uklidnit naše boky, kolena a záda, bolavé od stresu z našich kil, a často vokalizují související nemocem, jako jsou potíže se spánkem, nedostatek vytrvalosti, dušnost, nebo extrémní únava. Svým způsobem je to naše volání o pomoc.

Vybaven s rozšířenými službami, které jsou skutečně hojení, řádně vyškolení lázeňské profesionálové mají možnost rozpoznat zdravotní problémy a vzít klienty na další úroveň blahobytu prostřednictvím životního stylu doporučení, motivace a povzbuzení. Léčebných lázní v celé zemi jsou přidávání zdravotních odborníků, jako jsou odborníci na výživu, fyzioterapeuti a dermatologové radit, trenér, a přizpůsobit programy pro muže a ženy v non-hrozit prostředí lázní. To je dobrá zpráva pro mnohé z nás.

Odborníci na výživu může poskytnout dietní analýzy a poradenství pro ty, kteří bojují s úbytkem a udržení hmotnosti, a pak může poskytnout návaznou péči, až se vrátíme na týdenní manikúru, ošetření obličeje, nebo masáže. Odpovědnost je klíčem k úspěšnému změny chování, a lázeňské návštěvy-velká odměna pro vytváření pozitivních rozhodnutí na celý týden, slouží jako příjemné prostředí pro takové odpovědnosti. Neustálé povzbuzení od podpůrných lázeňských spolupracovníků nás může motivovat k lepšímu zdraví prostřednictvím drobných změn, které dávají do hlavních výhod-výzkumy ukázaly, že ztráta pouhých 10 liber, je dost přinést významný vliv na zdraví, spánek, a vitalitu. Kromě toho se ztrátou těch kil odečte let od našeho vzhledu a následně, představuje nejlepší strategii boje proti stárnutí, co vím.

Kvalifikovaní fyzioterapeuti nás může naučit přebudovat naše tělo-bez chirurgického zákroku-by posouzení silných a slabých a doporučování realistické programy, aktivity, které spalují kalorie a přidat energii a vytrvalost. Díky cvičení koule, kapely, a němý zvonky, domácí pevnost program, v kombinaci s chůzi nebo jízdu na kole mohou nastartovat hubnutí program, a zajistit, aby liber nikdy nevrátí.

Vzhledem k trendu, aby zahrnovala rozšířené lázeňské schopnosti pokračuje, stále více a více speciálně vyškolení pracovníci, partnerství s povědomý, bude-profesionálové k dispozici pro řešení otázek životního stylu v pohodlí a bezpečnost našich oblíbených lázní důvěryhodných lázně. Wellness je mnohem více než nepřítomnost nemoci. V tom nejlepším, to vypadá a cítí úžasné. Toho můžeme dosáhnout opravdové wellness otočením na profesionály už znáte a důvěřujete jim. Povzbuzující a podporující prostředí léčebné lázeňské může být ideálním místem se dostat zpátky na trať a starat se o sebe dovnitř a ven.