30341571

Jak uskladnit v zimě vířivku

Za prvé, prosím, si uvědomit, že většina poškození, ke kterému dochází na horké vany lázní je způsobeno nesprávným zimu. Rovněž si uvědomují, že škody, které může být provedeno v důsledku mrazu, je velmi nákladné opravě. Buďte velmi opatrní, pokud se rozhodnete ukončit svůj vlastní lázně. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, že je mnohem lepší se obrátit na místní lázeňské odborníka, aby to pro vás!

 • Vystupte z lázní a dal pevný kryt zpět na přístroji. Připevněte kryt lázní tak, že vítr nebude otočit to.
 • Dále budete chtít vyhodit jakoukoli zbytkovou vodu z tryskového potrubí. To lze provést buď s „foukání“ konec obchodě vac, vzduchový kompresor nebo některých typů listových dmychadel. Dostat se do lázní a dal nafukujícího konec hadice proti každé trysky. Ujistěte se, že trysky jsou všechny otevřené co nejširší, a ujistěte se, že horní straně ovládací prvky vzduchu jsou uzavřeny. Začněte s tryskou nejblíže k výfuku straně čerpadla a práci si cestu kolem léčebny, proud Jet. Jak to uděláte, bude více vody nalít z různých kování jste odšroubovat na vašem zařízení. Poté, co provedete na každý jet, budete mít odstraněna většina vody z celé tryskového systému a je jen malá šance, že jakákoliv potrubí nebo kus vybavení bude stále mít dostatek vody v něm zmrazit a způsobit nějakou škodu. Prosím, nedávejte žádný typ potrubí nemrznoucí kapaliny ve svých lázeňských, trubek nebo vybavení. Je velice obtížné získat tuto kapalinu zcela ze svého systému přijde jaro, a to opravdu není nutné, za předpokladu, že jste provedli všechny tyto zazimování postupů správně.
 • Uvolněte nebo vyšroubovat žádné armatury na svém lázeňském zařízení, které vypadají, jako by mohly uvolnit nebo odšroubovat. Ty jsou obvykle rychlé odpojení uspořádání na obou stranách topného tělesa i na obě strany čerpadla. Jak jste si uvolnit každý kování, bude voda vyjde. To je to, co chcete! Nechte všechny armatury odšroubovat. Odstraňte všechny vypouštěcí zátky, které by mohly být na skříni čerpadla. To je nejdůležitější! Pouzdra čerpadel trhliny snadno pouze s malým množstvím vody v nich. Ujistěte se, že také vypusťte filtrační kanystr a ohřívačem a odstraňte vypouštěcí zátky, které jsou tam.
 • Vypněte jistič, který se používá pro lázně ve vaší domácnosti skříni s jističi. Také odpojte lázně, pokud se jedná o 110 volt jednotka.
 • Jděte do lázeňského zařízení balení. Podrazit jističe Zemní zkrat (GFCI). To se obvykle provádí stiskem tlačítka TEST.
 • Opět, odstraňte kryt a nasákly všechnu zbylou vodu z vnitřku lázních s ručníky nebo mopem nebo cucat to ven s obchodem vac. Ujistěte se, že máte všechnu vodu ven, a to zejména v prostoru pro nohy. Vyjměte filtr kazety od lázní, a ujistěte se, že všechna voda je z filtru nádobky prostoru. Nechte velký froté ručník v knedlík v dolní části prostoru pro nohy, aby nasákly žádnou další vodu, které by mohly dostat do.
 • Dále, vyhledejte lázně ohřívač, a vypněte jej. To je nejdůležitější! Vyměňte pevný kryt tepelné na lázeňské a zapněte jistič lázeňskou zpět, nebo zapojte zpět. Aktivace dmychadlo lázeňskou a nechte ho běžet asi 30 vteřin. To bude foukat všechnu vodu ze vzduchového kanálu pod lázeňské sedadly. Pokud nemáte vzduchový kanál a dmychadlo, můžete samozřejmě přeskočte tento krok.
 • Začněte vypnutím jističe na elektrickém vedení lázní, nebo pokud je to možné, odpojte jednotku. Pak vyjměte pevný kryt tepelnou a vypusťte lázně. To lze provést pomocí hákování zahradní hadici do lázní spodním vypouštěcím nálevkou, nebo dokonce čerpání vody ven s ponorným čerpadlem. Ať tak či onak, ujistěte se, že necháte spodní vypouštěcí výtok otevřený, když jste hotovi.
 • Na přenosné, cabinetized lázní, zavřete a zajistěte dvířka zařízení poklop. Často, havěť bude snažit hnízda uvnitř lázeňských skříněk přes zimu. Mohou žvýkat dráty a způsobit nákladné škody!
 • Na přenosné, cabinetized lázně, to je dobrý nápad chránit váš lázeňské kryt a dřevo skříň se zimní kryt lázně (viz článek s názvem „Co je to Winter Spa Cover?“). Instalace Winter Spa obálky nebo jiného typu plachtou přes pevný kryt tepelné zajistit, aby žádné úniky vody přes švu v pevném obalu. To je nejdůležitější!
 • Dne Podlahová nebo Indeck lázně, musíte také umístit plachtou nebo v zimě Lázně kryt na pevný kryt Thermal. Umístění Zimní kryt přes pevný kryt a kterým koupání Voda trubky typ bazénu po obvodu lázní na vašem obložení bude mít žádnou dešťovou vodu z dostat do vašeho lázní přes zimu.

Pamatujte – Jestliže máte obavy, nebo váhají o uzavření Vašeho bazénu sami, důrazně doporučujeme, abyste kontaktovali místní lázeňské odborníka vykonávat službu pro vás. Většina společností bude garantovat jejich zimu proti případné zmrazení praskliny vašich lázní, trubek nebo zařízení