24242402

Chemie do vířivky

2Zajímá vás způsoby chemie do vířivky? Na trhu existuje nepřeberné množství produktů a meto čištění vody. V tomto článku vám představíme ty nejpraktičtější způsoby čistění vody ve vířivce.

1.Drain lázeňské vody jednou za 2 – 3 měsíce, v závislosti na použití.

2.Clean lázně skořepina s akrylovým lázeňskou čistič, jako je voda s rozprašovačem Away (nepoužívejte čistič na bázi mýdla!)

3.Wax lázně skořepina s Highlight aerosol akryl lázeňského vosku (nepoužívejte auto vosk na akrylové lázní!).

4.Soak filtrační vložka přes noc ve filtru čistší roztoku a opláchněte důkladně vodou. Pokud tomu tak není pravdou ven, vyměňte filtr.

5.Squeeze out žádné odstraňovače povrchových olej, jako Scumballs nebo Scumbugs a opláchněte je pryč s čistou vodou. Vyměňte v případě poškození nebo spotřebovány.

6.Refill lázně s čistou vodou na doporučenou úroveň.

1. Pokud použití vyrovnávací produktu pH, jako je Ph Balance, přidejte celou láhev do vody v bazénu. Spusťte Spa na vysokou rychlostí (Jets) po dobu 15 minut, poté pokračujte krokem # 2. Pokud nepoužíváte vyrovnávací produktu pH, přejděte přímo ke kroku # 2.

2.Add 2 uzávěry lahví koncentrovaného Demineralizer nebo kovové ven k vodě. Některé značky vyžadují, že musíte přidat celou láhev. Přečtěte si návod na vašem láhve být jistý.

3.Add 2 láhví lázeňských Shock do vody. Nepoužívejte non-chlór SPA šok poprvé, kdy doplňování vana s čerstvou vodou.

4.Add 2 láhví vody, Zesvětlovače do vody. (Nepoužívejte objasňovač při použití pH vyrovnávací výrobků)

5.Add 2 unce enzymu na bázi oleje jíst výrobku do vody. (Volitelný)

6.Test a úpravě pH vody na 7,6 – 8,2 přidáním buď pH Plus nebo pH minus (Nedělejte to, pokud používáte vyrovnávací produktu pH).

7.Test a nastavit zásaditost vody na hodnotu mezi 100 až 120 přidáním zásaditosti Plus (Nedělejte to, pokud používáte pH vyrovnávací produktu.).

8.Add 4 – 6 brómu tablety brom Floater a vložte plovák v lázeňské vodě.

9.Run spa nízkou rychlostí (tepla) po dobu alespoň 6 hodin k ohřevu, vhodně smíchat všechny chemikálie a kompletně vodní filtr.

1.Test voda pro bromu, pH a alkalinity.

2.Add 4 – 6 nový brom Tablety se plovák-li to nutné. Snažte se udržovat průměrnou úroveň bromu rozmezí 1,0 – 1,5.

3.Adjust Alkalita na hodnotu v rozmezí 100 až 120 a pH se 6/7-2/08 (není ručně upravit pH nebo zásaditosti, pokud používáte vyrovnávací produktu pH).

4.Rinse off filtr kazety s čerstvou vodou.

5.Squeeze out Scumballs nebo Scumbugs a opláchněte je pryč s čistou vodou.

6.Add 2 láhví z vody Zesvětlovače. (Nepoužívejte pro čištění, pokud používáte Perfect pH)

7.Add 2 uzávěry lahví lázeňského Shock, Lázeňské Chlor nebo Non-Chlor Spa šoku.

8.Add 2 unce Scumdigester nebo jiný enzym na bázi oleje jíst produktu na vodě. (Volitelný)

9.Clean vodovod a břit lázně s Spray Venku (nepoužívejte čistič na bázi mýdla!)

Denní provoz

1.Spa voda by měla filtru na nízkou rychlostí po dobu nejméně 3 hodin denně.

2.Bromine Floater by měli mít brómu tablety v ní, a měly by zůstat v lázních za všech okolností, kromě případů, kdy jej používáte.

3.Scumballs nebo Scumbugs by měly zůstat v lázních po celou dobu, kromě případů, kdy jej používáte. Oni absorbují povrchových oleje a snížení „kruh kolem lázní“, v řádku vody.

4.Ozonator (pokud je ve výbavě) by měl fungovat na nízké rychlosti nejméně 3 hodiny každých 12 hodin. Pokud používáte ozonátorem, měli byste také použít alespoň 2 – 3 bromu tablet v bromu Floater stejně.