10742721

Výhody vířivé vany

Vířivou vanou je velmi uklidňující vana nebo bazén, který je obvykle tam v lázních. Bohatí a slavní mají ho také ve svých domovech. Pro nás ostatní, je to příležitostný luxus. Ale pokud víte o četných kožních výhody vířivou vanou, pak byste přidat do svého seznamu kosmetických základů místo přepych. Horká vířivka prospívá kůži a vaše tělo různými způsoby. Zde jsou některé z důvodů, pro které byste měli jít na vířivou vanou pravidelně.

Výhody vířivou vanou:

Jemnou masáž: masáže aplikovat lehký tlak na různých částech těla a zbavit ji od stresu. Šplouchání vody ve vířivce jsou jako spojité zprávy. Jelikož se jedná o horké vodní lázni, trvá celý zpráv efekt na jiné úrovni. Takže jít na této koupeli jednou měsíčně vás zbaví bolesti, stresu a dává vám nový lesk. Je to jako jít na ošetření obličeje, ale masáž pokrývá celé vaše tělo.

Kožní póry: Stejně jako horká voda otevírá póry pokožky hlavy a vede k padání vlasů, ale také otevírá kožní póry. V případě, že kůže, otevření pórů je zdravé. To znamená, že všechen olej a nečistoty z pórů kůže se uvolňují. Takže vaše pokožka zcela očištěna během koupele.

Clear Formula Kůže: Vodní lázeň z lapování vody horké zvyšuje normální tělesnou teplotu. Toto zvýšení tělesné teploty je cév dialate. To zlepšuje krevní oběh v těle. Když se váš krevní oběh je dobrý, vaše pleť zůstane jasné a nemusíte dostat tmavé skvrny a pupínky.

Proti Stárnutí Vana: Silný růst nebo plovoucí efekt, který vám v této horké vodní lázni dělá si odpočinout velmi. Stres je největším nepřítelem pro vaši pokožku, protože stresové hormony, aby vám věku. Takže v podstatě, de-zdůraznil v vířivou vanou pomůže zastavit proces stárnutí vaší. Prospívá kůži zachováním mladistvou.

Hygienické: Koupání ve vaně není vždy velmi zdravá věc. To je proto, že jste namáčení ve vodě, která je plná špíny vlastního těla. Ale perličkové koupele jsou mnohem hygieničtější v tom. Voda je neustále lapování, a tak stále vyčerpaný. Tím je zajištěno, že nemáte vyzvednout nějaké kožní infekce nebo alergie.

Vířivky mají mnoho výhod pro vaši pokožku. Takže příště si myslíte, že přijetím vířivka je luxusní, zamyslete se znovu. Je to opravdu luxus, pokud to dělá vaše pleť krásná?