10735937

Zdravé výhody hydromasážní vany

Z mnoha důvodů, proč mít vířivé vany instalovány ve vaší domácnosti, nejdůležitějším důvodem je pozitivní dopad, že vlastnictví a použití jednoho může mít na vaše zdraví. Ať už k léčbě aktuální fyzickou nemoc, zabránit budoucím zranění, nebo jen zmírnit stres a únavu vašeho day-to-day život, perličková koupel může být jen věc, kterou hledáte.

Stres & Úzkost

Když si myslíte, vířivou vanou, první věc, kterou budete pravděpodobně přemýšlet o tom, je pěkné relaxační máčet. Myslíte si, že nechat všech denních starostí a stará se rozplyne jako teplý, bublající vody víří kolem vás. Nejsi sám. Informace z American Psychological Association říká, že jeden ze tří lidí ve Spojených státech zažívají extrémně vysoké hladiny stresu. Ty mohou být proti němu bojovat léčivých účinků popsaných výše připisovaných vířivou vanou. Nejen to, ale to může také pomoci zmírnit nespavost. Máte-li máčet v horké vodě, hodinu a půl před spaním, bude vnitřní termostat vašeho těla vytáhnout teplotu dolů, což vám umožní usnout snadněji.

Oběh

Uklidňující koupel v vířivou vanou také pomůže zlepšit vaše celkové oběh. Bez správné krevního oběhu, je obtížné, aby se tělo dodat glukózy, vitamíny a minerální látky, a kyslíku do buněk, které to potřebují. Teplo z vody a působení trysek Vírová může pomoci při stimulaci a masírování žíly a tepny pomoc při léčbě diabetu a křečových žil.

Úleva od bolesti

Další nádherný zdravotní přínos, že výřivá vana nabízí svým uživatelům je zmírnění bolesti z různých příčin. Artritické a další trpící bolestí kloubů může najít úlevu přes hydroterapie vířivou vanou zajišťuje, prostřednictvím zvýšené oběhu. Svalové kmeny, jako jsou sportovní zranění nebo bolesti zad, může pomoci být zmírněny těší váš vířivou vanou. Tím, jehož cílem trysky přímo na bolestivé místo, hluboký sval-masáž typu účinku dosáhnout, uvolnění svalu. Dokonce i menstruační bolesti mohou být zmírněny terapeutické účinky pěknou vířivou vanou.

Kožní efekty

Použití vířivou vanou si také dělat zázraky pro něčí kůži. Teplá voda v kombinaci s tlakem vody na kůži vytváří vyšší úroveň oxygenace nebo difuzi kyslíku, v kůži. To pomáhá vyrábět kolagenu a elastinu, které jsou nezbytné pro zdravý, mladší vzhled. V teplejších teplotách, začnete se potit a vířící voda odnášet pot, oleje, špínu a další toxiny vaše tělo bude vylučovat jako póry v kůži otevřené, zanechává čistší a zdravější pleť. Lidé s akné mohou najít úlevu a může dojít k méně časté ohnisek.