10009027

Užijte si lázně nebo vířivku

Právě jste zakoupili nový vířivku nebo lázně a těšíme se na trávení času s relaxační máčet s přáteli. Přínosy pro zdraví horké vany jsou dobře známé, od pomoci s chronickým úlevu od bolesti na diabetes typu dvě. Připravte se, aby se více populární a máte přátele, čekají, až k nám na vykoupat ve Vašem bazénu.1

Najít správnou teplotu: Zatímco většina vířivky jít mezi 80-102 stupňů, je to rozsah 100 – 102, který se zdá být všeobecně populární. Správná teplota může odemknout všechny plné relaxace a prospěšné vlastnosti lázní. 104 je standardní teplota pro komerční horké vany a lázně a obecně to je maximální teplota vody nastavení pro bydlení Ohřívače vany.

2

, De-stres: Od snížení stresu, bolesti hlavy a krevní tlak ke zlepšení průtoku krve, máčet v horké vaně dokáže divy. Pokud máte pocit, zdůraznil, nebo mají společný bod, se obrátit na vašeho vířivkou. Lázně uvolňuje svaly a zároveň uvolňující endorfiny poskytující přirozený pocit dobrý pocit.

3

Experimentujte s vůněmi a perličkové koupele: Proměňte svůj vířivku na skutečný lázeňský zážitek s přídavkem oblíbených vůní a perličková koupel výrobků, i když se ujistěte, že výrobky používané jsou určeny pro vyhřívaném bazénu). Voňavka může být velmi silný v vyvolání správné nálady, od relaxace romantiky.

4

Mají Vířivka stranu: dobrou muziku, dobré přátele, sklenku vína nebo piva? Složky na perfektní večer, přímo ve své vlastní zahradě.

5

Lépe spát, Vyšší produktivita: Hydroterapie v vířivkami pomáhá uvolnit tělo, nižší vnitřní tělesnou teplotu a lépe spát v noci. Dobrý noční spánek může budete cítit více energie a produktivní. Pro dosažení nejlepších výsledků, musí před spaním máčet dvě hodiny.

6

Strávit kvalitní čas s rodinou: Spíše než trávit večery před televizí, dostat rodinu pohromadě v horké vaně, je skvělý způsob, jak strávit kvalitní čas spolu a pouto. Pocit pohody se zkušenostmi v horké vany je určitě zajistit zábavu čas s rozhovor teče.

7

Zažij Divadlo Film: Představte si, že sledujete své oblíbené DVD a zároveň relaxaci v horké vaně se masíruje vodě? Přineste přenosný DVD přehrávač vaší vířivky a hostit filmový večer vodní pod hvězdami

8

Zůstatek tvé horké dobře vana vody, aby se ujistil, že si můžete vychutnat své zkušenosti. Nedostatek dezinfekčního může být nebezpečné a příliš mnoho Sanitizer bude vysušovat pokožku. V případě, že hodnota pH není správné voda může být nepříjemné vůně nebo s kůží a očima. Chlor nebo brom, by měly být 2-10ppm, pH by mělo být 7,2 – 7,8 a alkalita by měla být mezi 80 až 125ppm.