10049658

Domácí spa

06Domácí lázně den je něco, co si můžete vychutnat sami nebo s přáteli. Chcete-li znovu lázeňský zážitek, domácí lázně denně by měla zahrnovat cvičení, zdravé potraviny, rozmazlování lázeňské péče, odpočinek, a čas se nechat inspirovat. Zde jsou některé nápady, které vám pomohou vytvořit domácí lázně den, který vám pomůže obnovit ducha.
Aerotaxi Prague provides many private flights.

Udělejte si plán pro svůj domácí lázně den. Přemýšlejte o tom, co chcete od svého domácího lázeňského den – stejně jako vy šli do skutečné lázní. Potřebujete čas, sami k odpočinku, relaxaci a obnovit? Přemýšlejte o probuzení přirozeně a zaměřit se na tišší forem cvičení a uklidňující lázeňské procedury.

Pokud se chcete dostat pod napětím během domů lázeňské den, vytvořte důraznější plán. Možná je na čase, aby se na tomto pět mil výlet. Můžete pozvat přátele a dělat to společně. Get Organized pro Váš domov Spa Day. Táhnout za jeden provaz některé z věcí, které říkají, „lázně“ – Váš župan a pantofle, lázeňské CD, svíčky, čistým povlečením a ručníky, cvičení oblečení, vaše oblíbené cvičení DVD, tělový peeling, vaším produktem obličeje, a věci si sami manikúra a pedikúra. To vám pomůže inspirovat vás, jak si naplánovat svůj domácí lázně den. Naplánujte zdravá jídla. Vytvořte si domácí lázně nabídky kolem zdravé potraviny, které vám pomohou jíst pro energetiku – vejce-bílé omeletu se zeleninou na snídani, se hýbat-vystřelil kuřecí prsa a zeleninu na oběd, čočková polévka a salát k večeři. Můžete vařit dopředu, nebo dělat, že součástí zábavy nebo vaší domácí lázně den, zvláště pokud jste s přítelem.

Získat nějaké cvičení během vaší domácí lázně den. Můžete se projít kolem vašeho okolí, jízda na kole, jít do místní tělocvičny, vzít jógy, sledovat cvičební DVD – co pracuje pro vás a kde žijete. Můžete vstávat brzy, jíst kousek ovoce a některé mandle předtím, než jdete na procházku, a pak dělat něco jiného později během dne. Kolik a jaký druh cvičení, které chcete dělat, závisí na vaší aktuální fyzické zdatnosti. Dejte si lázeňskou léčbu během vaší domácí lázně Day.One z nejjednodušších domácí lázeňských procedur je tělový peeling a horké koupele. To by bylo dobré, co dělat v odpoledních hodinách. Udělejte si čas na odpočinek poté. Můžete si také dát si domov obličeje, nebo dělat si nehty.

Dejte si nějaký čas v klidu. Nemusíte se dostat na polštář a „zkusit“ meditovat. Jen tiše sedět na pár minut a všimněte si, co se děje uvnitř vás a kolem vás. Nechte se inspirovat Během vašeho domova lázní den. Lázně obvykle mají přednášky na téma zdraví a wellness, takže možná budete chtít vzít nějaký čas na čtení něco inspirujícího. Knihy I především láska patří „Nejprve si Row loďku“ a „dary moře“.

Cítit lásku. Vaše domácí lázně den je o rozšíření lásku a laskavost pro sebe – a další. Pokud někdo připojí vás na konci dne, ujistěte se, že cítí lásku.