10049658

Domácí spa

06Domácí lázně den je něco, co si můžete vychutnat sami nebo s přáteli. Chcete-li znovu lázeňský zážitek, domácí lázně denně by měla zahrnovat cvičení, zdravé potraviny, rozmazlování lázeňské péče, odpočinek, a čas se nechat inspirovat. Zde jsou některé nápady, které vám pomohou vytvořit domácí lázně den, který vám pomůže obnovit ducha.

Udělejte si plán pro svůj domácí lázně den. Přemýšlejte o tom, co chcete od svého domácího lázeňského den – stejně jako vy šli do skutečné lázní. Potřebujete čas, sami k odpočinku, relaxaci a obnovit? Přemýšlejte o probuzení přirozeně a zaměřit se na tišší forem cvičení a uklidňující lázeňské procedury.

Pokud se chcete dostat pod napětím během domů lázeňské den, vytvořte důraznější plán. Možná je na čase, aby se na tomto pět mil výlet. Můžete pozvat přátele a dělat to společně. Get Organized pro Váš domov Spa Day. Táhnout za jeden provaz některé z věcí, které říkají, „lázně“ – Váš župan a pantofle, lázeňské CD, svíčky, čistým povlečením a ručníky, cvičení oblečení, vaše oblíbené cvičení DVD, tělový peeling, vaším produktem obličeje, a věci si sami manikúra a pedikúra. To vám pomůže inspirovat vás, jak si naplánovat svůj domácí lázně den. Naplánujte zdravá jídla. Vytvořte si domácí lázně nabídky kolem zdravé potraviny, které vám pomohou jíst pro energetiku – vejce-bílé omeletu se zeleninou na snídani, se hýbat-vystřelil kuřecí prsa a zeleninu na oběd, čočková polévka a salát k večeři. Můžete vařit dopředu, nebo dělat, že součástí zábavy nebo vaší domácí lázně den, zvláště pokud jste s přítelem.

Získat nějaké cvičení během vaší domácí lázně den. Můžete se projít kolem vašeho okolí, jízda na kole, jít do místní tělocvičny, vzít jógy, sledovat cvičební DVD – co pracuje pro vás a kde žijete. Můžete vstávat brzy, jíst kousek ovoce a některé mandle předtím, než jdete na procházku, a pak dělat něco jiného později během dne. Kolik a jaký druh cvičení, které chcete dělat, závisí na vaší aktuální fyzické zdatnosti. Dejte si lázeňskou léčbu během vaší domácí lázně Day.One z nejjednodušších domácí lázeňských procedur je tělový peeling a horké koupele. To by bylo dobré, co dělat v odpoledních hodinách. Udělejte si čas na odpočinek poté. Můžete si také dát si domov obličeje, nebo dělat si nehty.

Dejte si nějaký čas v klidu. Nemusíte se dostat na polštář a „zkusit“ meditovat. Jen tiše sedět na pár minut a všimněte si, co se děje uvnitř vás a kolem vás. Nechte se inspirovat Během vašeho domova lázní den. Lázně obvykle mají přednášky na téma zdraví a wellness, takže možná budete chtít vzít nějaký čas na čtení něco inspirujícího. Knihy I především láska patří „Nejprve si Row loďku“ a „dary moře“.

Cítit lásku. Vaše domácí lázně den je o rozšíření lásku a laskavost pro sebe – a další. Pokud někdo připojí vás na konci dne, ujistěte se, že cítí lásku.